Как да се завърне във футбола мениджър 2018

Които могат да доставят най-голямо удоволствие на управителя от победа в мач, който на пръв поглед, не отиде на скрипта си? Нищо!

Завръщане - е изкуство, което ние ще се опитаме да ви научи. За да направите това, което трябва да научите няколко трика, които ще помогнат на играчите да спечелят доверие в собствените си способности, за повишаване на морала и обърнат хода на зараждащия неуспешни мача!

Повечето от тези събития се основава на тактическото изпълнение на формата на игра, морално и физическо състояние на играчите на вашия екип.

Увеличаване на мобилността и отпуснатост

Както и в мениджъра на футбол
uvelichivaem-podvizhnost-и-raskovannost-igrokov-fm16 почти всички части на Football Manager главния ключ към господство на терена е да се създаде свободно място на терена. Най-FM16 е изразено най-ясно.

Ако вашият отбор губи, първо трябва да чакам за почивка и погледнете статистиката.

Ако играете в целта на 1-2 - дори и ако отборът продължава да играе играта си. но ако разликата е по-очевидна, или, ако отборът не успее да настоява за футболисти му рейтинг не по-висока от 7.0 - това е време, за да се промени нещо.

Създаване на повече пространство на терена - може да увеличи шансовете за създаване на опасни голови шансове при портата на врага чрез повишаване на мобилността на отбори и играчи по-спокойни дейности.

За да направите това в "Тактика" кликнете върху "Инструкции екип" и изберете "Play-спокойно" и да се премести позицията "тийм билдинг" на опцията "Mobile".

Променящата се роля на играчите

Това ще помогне на играчите на вашия екип, за да бъдат по-разнообразни и играе като играчите са свикнали да не начина, по който са били помолени.

Отидете на "тактиката" и да проучи възможността за своите играчи. Проверете какви роли и отговорности са най-подходящи за играчите си.

Можете да се действа по два начина. или промяна на ролите на играчите по-удобен за тях, или да зададете роли, така че играта е станала по-атакуващ стил.

Например, можете да персонализирате крила в съставени напред, а крайните защитници, за да определят ролята на атакуващ фланг защитника.

Друг пример за успешното възстановяване на роли е да се промени предните задачи.

Ако имате власт напред - можете да изберете своята роля "Targetmen" или "Speed ​​нападател" - това ще увеличи шансовете, че той ще бъде в състояние да разграничи отбелязан гол.

Както казахме, с цел да се създадат повече голови шансове - трябва да се създаде свободна зона в защитата на противника.

Достатъчно думи, преминете към практиката. Сравнете статистиката на своите играчи и противникови играчи. Разберете в кои области на чуждестранни играчи екипи работят по-ефективно своя собствена.

Например, оценката на вашите крила са ниски и в центъра обратно да играе срещу противник висока. В този случай, трябва да промените вашия Крилото на свеж играч, с високи нива на импровизация, скорост, ускорение и мощност.

Важно е да не се бърза с подмяна и не се хвърлят в битка на всички сили в същото време. Най-добре е да се замени направя около 60-70 минути на мача. Това е най-оптималното време, когато опонентът ви започва да се уморяват. но вашият отбор все още има достатъчно време, за да вкара някои цели.

Но нека да видим в детайли как да се постигне максимална полза от тактическа настройка.

Много е важно да се разгледа текущото си салдо и баланса на противника, разликата в резултата и оставащото до края на мача времето.

Ако играете с разлика от 2 или 3 гола за пробив, вашата задача е да бъде бърз гол, отбелязан в началото на второто полувреме. Съответно, промените трябва да се направи по време на почивката.

Ако сте зад само една цел, можете да задържите смени тактиката подреждане на всички едни и същи 60-70 минути.

Доминиращият маневра ще се промени на играча, който зае отбранителна позиция, играчът е по-насочена към атаката. Трябва да се разбере, че това е риск. и тя трябва да бъде умишлено.

Опитайте се за промяна на баланса, така че да се увеличи броят на обидни играчи, но това не прави дупка в защитните редици.

Сравнете формация си с формирането на съперник на отбора. Ако имате числено превъзходство в областта на отбраната или средата на терена, на мястото на веригата за малко по-атакуваща (например 4-4-2 до 4-3-3, 5-4-1 до 4-5-1 или 4-4-2 и т.н. .d).

По-добре е да се освободи допълнителен атакуващ полузащитник с добър рейтинг, отдалече, първо докосване и изберете елемент, а не допълнително нападател, който свири добре на втория етаж.

Ако вашата схема е с отбранителна полузащитник, можете да промените позицията си в схемата, което го прави един централен или атакува полузащитник.

Разговорът с екипа

Всеки отбор, с правилната мотивация може да се върне в играта и да покажат своята максимална.

Комбинацията от голям брой играчи с висок "Решителност" екип разговор може значително да повлияе на по-добро от желанието да се получи победи в останалата част от мача.

Да наистина се отрази на настроението на играчите, се опитват да използват страстен, агресивно или тих разговор с екипа, с акцент върху факта, че играчите не показват достатъчно желание за победа или направя по различен начин. Кажете на всеки играч, че той може да промени хода на срещата.

Когато прехвърляте вашата увереност на играчите. това е най-често дава добри резултати, а не само на критика или подкрепа играчи.